Inwestycje dla Ciebie

Bogaty ojciec, w książce Roberta Kyosakiego tym różnił się od biednego ojca, że to pieniądz pracował dla niego, a nie on dla pieniądza. Niestety niewiele osób na świecie to rozumie i właśnie z tego wynika tak drastyczna dysproporcja pomiędzy ilością ludzi bogatych, a ilością ludzi biednych.

Aby stać się prawdziwie zamożnym człowiekiem, trzeba zmienić sposób myślenia i zamiast utrzymywać środki w depozytach bankowych, należy pozwolić im pracować na naszą przyszłość. Inwestycji w żaden sposób nie można mylić z lokatami bankowymi, czy kontami oszczędnościowymi. Odkładanie środków na lokatę czy konto oszczędnościowe można nazwać wręcz przeciwieństwem inwestowania. W tej chwili Polacy trzymają na ww depozytach bankowych, których średnie oprocentowanie wynosi około 1%, ponad
400 miliardów złotych! Naszym zadaniem jest skłonić tych ludzi do zastanowienia się nad bardziej efektywnym zaangażowaniem tego potężnego kapitału.

Aby to osiągnąć, zbudowaliśmy rozległą ofertę produktów inwestycyjnych, proponowanych przez kilkanaście różnych instytucji finansowych. Dzięki takiej dywersyfikacji produktowej jesteśmy w stanie sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających inwestorów.
.

Piotr Syguła Specjalista ds. optymalizacji
725 726 727
piotr.sygula@doradza-my.pl


Poznaj specjalistę

nasi partnerzy