Piotr Syguła

Opiekun klienta strategicznego
Założyciel Syguła&Partnerzy
.
725 726 727
piotr.sygula@doradza-my.pl

obsługa klienta zamożnego, obsługa klientów instytucjonalnych, negocjacje umów, rozwój oferty produktowej, optymalizacja finansów przedsiębiorstw

Zapisz tę wizytówkę
w swoim telefonie:

Kiedy przychodzi co do czego, najtrudniej jest opowiadać o samym sobie. Jednak po to właśnie powstała sekcja o specjalistach, aby nasi klienci mogli nas lepiej poznać i ujrzeć naszą "ludzką twarz". Dlatego napiszę parę słów o tym kim jestem.

Z informacji, które każdy przy okazji swojej biografii podaje jest wykształcenie. Od początku mojej edukacji nastawiony byłem na przedmioty powiązane z ekonomią. Dzięki takiemu ukierunkowaniu ukończyłem Liceum Ogólnokształcące imienia Jana Zamoyskiego oraz Szkołę Główną Handlową w Warszawie. Dzięki wykształceniu tam zdobytemu obecnie jestem tym kim jestem, a mówiąc precyzyjniej - jestem przedsiębiorcą.

Syguła i Partnerzy założyłem, zdobywszy ponad dwuletnie doświadczenie w jednym znajwiększych polskich pośrednictw finansowych. To właśnie tam ukierunkowano mnie na szeroko pojęte pośrednictwo inwestycyjne. Po pewnym czasie przepracowanym w owej firmie doszedłem do wniosku, że działając w ramach swojego własnego przedsiębiorstwa, będę w stanie rzetelniej i uczciwiej obsługiwać klientów. W związku z powyższym zdecydowałem się w listopadzie 2011 roku na założenie Syguła&Partnerzy.

Od samego początku ideologia firmy była spójna: pośredniczymy w sprzedaży, proponujemy naszym klientom tylko najlepsze rozwiązania finansowe na rynku. Dodatkowym założeniem było stworzenie firmy przyjaznej, rodzinnej, zrzeszającej wyłącznie najlepszych specjalistów. Od tamtego czasu minęły ponad cztery lata i pomimo wielu pokus nasza polityka i strategia prowadzenia firmy nie zboczyła z kursu nawet o milimetr, z czego jestem niezmiernie dumny.

Dodatkowo zdołałem bardzo mocno wyspecjalizować się w zakresie inwestycji oferowanych klientom indywidualnym. Na przestrzeni tych lat odbyłem zapewne ponad 100 spotkań z różnymi przedstawicielami firm oferujących produkty inwestycyjne i wniosek po tych spotkaniach jest tylko jeden: bardzo trudno jest trafić na uczciwą ofertę inwestycyjną, zdecydowana większość tych ofert to zwykłe oszustwo mające na celu wprowadzić przeciętnego klienta w przysłowiowe "maliny". Z biegiem czasu zauważyłem, że moja praca nie polega na oferowaniu klientom inwestycji, a na wielogodzinnym analizowaniu setek ofert pod każdym możliwym kątem, zanim podejmę decyzję o włączeniu ich do naszej palety produktów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że rozwiązania które oferujemy w Syguła&Partnerzy są zdecydowanie najbezpieczniejszymi możliwościami inwestycyjnymi na rynku.

Z biegiem czasu wraz z pozostałymi specjalistami zauważyliśmy, że nasza usługa reprezentuje ponadprzeciętny poziom na tle rynku. Zauważyli to również naszi klienci, którzy pozytywnie weryfikując nasze działania regularnie polecają usługi finansowe swoim znajomym. Z biegiem czasu grupę klientów Sguła&Partnerzy zaczęli zasilać klienci ponadprzeciętnie zamożni, a co za tym idzie ponadprzeciętnie wymagający. Chcąc zagwarantować najwyższą jakość obsługi postanowiłem osobiście zająć się segmentem klientów VIP.

Ponieważ zawód przedsiębiorcy zobowiązuje, jestem jeszcze właścicielem kilku innych firm, w których aktywnie działam. Spółka Know House Sp. z o.o. to firma zajmująca się ekskluzywnym pośrednictwem w zakresie sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Dodatkowo jestem również szczęśliwym właścicielem jednego z Piaseczyńskich przedszkoli niepublicznych. Prowadzenie wszystkich tych działalności pozwala mi na dywersyfkiację mojego życia, dzięki czemu zdecydowanie nigdy się nie nudzę. :-)