Optymalizacja dla Biznesu

Optymalizacja kosztów przedsiębiorstw to jedna z najbardziej innowacyjnych usług na Polskim rynku. Syguła&Partnerzy wybrało strategicznego partnera do do obsługi tego segmentu: Cost Care Consulting. Dzięki tej współracy oferujemy klientom biznesowym rozwiązania w zakresie optymalizacji kosztów. Połączyliśmy wiedzę i doświadczenie najlepszych specjalistów w 4 unikatowych obszarach, aby znajdować dodatkowe oszczędności w każdym przedsiębiorstwie.

Przedsiębiorstwa stosują rozmaite metody kontroli i ograniczania kosztów. W dużych firmach kompleksowy nadzór nad kosztami sprawuje zazwyczaj CFO, a w wielu aspektach kontroler finansowy. W małych i średnich firmach optymalizacja kosztów w firmie należy do Zarządu lub nawet właściciela przedsiębiorstwa. Jednak tak szeroki zakres odpowiedzialności pozostawia wiele możliwości dla firm wyspecjalizowanych w optymalizacji kosztów w wąskich zakresach. Takie specjalistyczne obszary obsługuje Cost Care Consulting.
.

Piotr Syguła Specjalista ds. optymalizacji
725 726 727
piotr.sygula@doradza-my.pl


Poznaj specjalistę

oferta audytu i optymalizacji


Składki ZUS


Audyt i optymalizacja składek ZUS oraz usługa CASH BACK to uzyskanie zwrotu już zapłaconych składek do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Dowiedz się więcej
Energia elektryczna


Audyt i optymalizacja energii elektrycznej to możliwość dołączenia do grupy zakupowej oraz modyfikacja wszystkich współczynników u stałego dystrybutora.

Dowiedz się więcej

nasi partnerzy