wojciech płudowski

Specjalista ds. finansowania i nieruchomości
.
885 905 000
wojciech.pludowski@doradza-my.pl

kredyty hipoteczne, gotówkowe, inwestycyjne, leasingi, finansowanie przesiębiorstw, pośrednictwo w zakresie sprzedaży i wynajmu nieruchomości

Zapisz tę wizytówkę
w swoim telefonie:

Finanse interesowały mnie już od najmłodszych lat, co z pewnością przyczyniło się do mojej obecnej kariery zawodowej. Jako absolwent studiów licencjackich na Uniwersytecie Warszawskim, oraz studiów magisterskich w Szkole Głównej Handlowej na kierunku "Finanse i Rachunkowość", czuję się bardzo silny merytorycznie w zakresie wszelkich form finansowania zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych.

Swoją karierę zawodową od zawsze chciałem związać z bankowością, jednak z biegiem czasu zauważyłem, jak bardzo ogranicza to pole manewru jedynie do produktów bankowych. Moja obecna praca pozwala mi na ciągły rozwój i dostęp do całego rynku finansowego co sprawia, że nasi Klienci są kompleksowo obsługiwani.

Rozpoczynając pracę w firmie "Syguła&Partnerzy" zrozumiałem, że to jest właśnie to, co chcę robić w życiu zawodowo - kompleksowe pośrednictwo finansowe nastawione na zadowolenie i dobro każdego klienta. Kontakt z klientami sprawia mi ogromną przyjemność, stąd też poświęcam dużo czasu na spotkania tłumacząc i jednocześnie sugerując, jak efektywnie zarządzać swoimi finansami.

Zadowolenie klientów jest dla mnie źródłem zawodowej satysfakcji.

referencje

.
.
Z prawdziwą przyjemnością polecam firmę Syguła&Partnerzy, z którą miałam przyjemność współpracować i korzystać z ich usług od kwietnia 2015 roku.

Dzięki fachowej i szybkiej obsłudze pozyskałam bardzo dobre warunki przy zaciągnięciu kredytu hipotecznego.

Wysoka jakość obsługi pozwoliła mi zaoszczędzić czas i skupić się na własnej pracy.

Firmę Syguła&Partnerzy cechuje duża odpowiedzialność, a co najważniejsze dbanie o dobro klienta.

Duża skuteczność firmy zaowocowała podjęciem przeze mnie stałej współpracy na innych również obszarach: między innymi obejmuje ona ubezpieczenia.

Szczególne podziękowanie za "walkę" przesyłam dla Pana Wojciecha Płudowskiego, który okazał się bardzo rzeczowym i sumiennym przedstawicielem moich interesów.

Gratuluję firmie, Panu Piotrowi Syguła za doskonały zespół. Życzę samych sukcesów.

Barbara Kotur