Inwestycje regularne dla Ciebie

Czy cel uświęca środki? Naszym zdaniem tak! Pamiętajmy, że podstawowym celem wolnych środków, którymi dysponujemy co miesiąc, jest zabezpieczenie płynności finansowej na przyszłość. Zarówno tę jasną, pełną ciekawych planów, jak i na tzw. czarną godzinę. Dlatego, aby pieniądz stale rodził pieniądz, warto o oszczędności nieustannie dbać. Nasza oferta produktowa należy do najszerszych na rynku, jesteśmy więc w stanie stworzyć dla Ciebie optymalny portfel alokacji oszczędności.

Z punktu widzenia dostatniej starości, 65 lat przestaje powoli być złotym wiekiem! W Polsce rodzi się dziś coraz mniej dzieci. I to dlatego z coraz większym niepokojem szacujemy, jak bardzo obecna sytuacja demograficzna wpłynie na wysokość naszych dochodów już po zakończeniu pracy zawodowej. Demografia jest nieubłagana!

Do tego należy pamiętać, że przejście na emeryturę nie sprawi przecież, że ograniczysz swoje wydatki o 70%. A właśnie o tyle spadną Twoje przychody, porównując pensje i emerytalne świadczenia ZUS-owskie. Emerytura jest po to by pożyć, a nie by przeżyć. Więc już dzisiaj sprawdź nasze komfortowe produkty finansowe.

Zobacz, ile możesz z nami zyskać dzięki właściwej dywersyfikacji i należytemu zabezpieczeniu środków przed kryzysami finansowymi.

.

Piotr Syguła Specjalista ds. optymalizacji
725 726 727
piotr.sygula@doradza-my.pl


Poznaj specjalistę


nasi partnerzy