Wszystko co powinieneś wiedzieć o ubezpieczeniu Twojego auta jest tutaj!

Do końca roku 2015 stawki na ubezpieczeniach komunikacyjnych wzrosną nawet o połowę. Jeżeli chcesz mieć pewność, że Twoja polisa jest tą najlepszą, jaką w danym momencie można uzyskać na polskim rynku - już teraz skontaktuj się z naszymi specjalistami. U nas polisę na auto zakupisz nie wychodząc z domu!
Świadomość Polaków w zakresie ubezpieczeń, jest na tyle duża, że obecnie Większość z nas zdaje sobie sprawę z obowiązku ubzepiczenia auta chociażby w minimalnym zakresie OC, w momencie jego zakupu. Ubezpieczenie to jest konieczne i każdy ubezpieczyciel ma obowiązek co roku przedłużać ochronę ubezpieczeniową niejako automatycznie.

Mimo to, nie raz trafiają do nas klienci, których auto w danym momencie nie jest chronione żadną polisą. Nie zdają sobie oni sprawy, że brak ubezpieczenia, bądź nie opłacenie kolejnej składki wiąże się z karami, które może na nich nałożyć Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny.

Są i tacy, którzy ubezpieczywszy raz samochód w danym towarzystwie myślą, że już zawsze będą musieli korzystać tylko z ubezpieczeń tej firmy. Jest to kolejny mit. Wolny rynek daje nam wszystkim możliwość wybrania dowolnego towarzystwa w każdym momencie trwania polisy. W związku z powyższym, jeżeli nie jesteśmy usatysfakcjonowani z dotychczasowej współpracy z danym towarzystwem, warto pomyśleć nad jego zmianą. Nierzadko wiąże się to z ogromnymi oszczędnościami i znaczącym wzrostem jakości usług.

Jeszcze inni klienci ufają tylko tym towarzystwom, które już od dziesięcioleci świadczą usługi ubezpieczeniowe w Polsce myśląc, że tylko te firmy są stabilne finansowo oraz w pełni wypłacalne. Dzięki takiemu podejściu niespełna póltorej dekady temu na rynku ubezpieczeń mieliśmy do czynienia z dwoma - trzema potężnymi graczami, którzy przez wzgląd na brak większej konkurencji wymagali bardzo wysokich składek za ubezpieczenia. Na szczęście coraz więcej Polaków (lecz wciąż zbyt mało), bierze pod uwagę oferty innych towarzystw dzięki czemu na rynku powoli kreuje się zdrowa konkurencja.

Faktów i mitów dotyczących ubezpieczeń komunikacyjnych jest wiele. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o obowiązkowych ubezpieczeniach OC zapraszamy do lektury. Jeżeli jednak nie masz ani czasu, ani chęci i po prostu nie chcesz się na tym znać - zdaj się na specjalistów Syguła&Partnerzy! Nasi fachowcy zupełnie bezpłatnie wykonają dla Ciebie kalkulacje w ponad 20 towarzystwach, w celu znalezienia najlepszej oferty na rynku.

Najważniejszą zaletą ich działania jest fakt, że każdego klienta i każdą potrzebę traktujemy w 100% indywidualnie. W jaki sposób? Otóż w przeciwieństwie do konkurencji, specjaliści Syguła&Partnerzy działają jak broker, a nie jak agent ubezpieczeniwoy. Zamiast szukać ofert w systemie, który zestawia wszystkie towarzystwa w przy pomocy jednego szablonu, pomijając tym samym różnorodne rabaty, upusty czy specjalne taryfikacje proponowane przez każde z towarzystw, nasze oferty budowane są w oparciu o indywidualne ustalenia poczynane z przedstawicielami każdej firmy ubezpieczeniowej.

Jedyną wadą takiego rozwiązania jest fakt, że w Syguła&Partnerzy na najlepszą ofertę dostępną na rynku będziesz musiał poczekać jeden dzień, a nie tak jak w przypadku konkurencji - 15 minut. Bo czy możliwe jest dokładne sprawdzenie całego rynku ubezpieczeniowego w poszukiwaniu najlepszej oferty w 15 minut? Odpowiedź nasuwa się sama...

W najbliższych miesiącach wszystkie towarzystwa ubezpieczeniowe działające w Polsce, pod naciskiem KNF, będą zmuszone do gwałtownego podniesienia taryf na wszystkich ubezpieczeniach, a w szczególności komunikacyjnych. Dzięki temu ubezpieczalnie, które do tej pory uchodziły za niedrogie, już niedługo wcale nie muszą takie być. Jeżeli chcesz mieć pewność, że Twoja polisa jest tą najlepszą, jaką w danym momencie można uzyskać na polskim rynku skontaktuj się z naszymi specjalistami - Przemysławem Kuropka lub Rafałem Pergół, którzy z pewnością zdobędą dla Ciebie taką ofertę.

Przemysław Kuropka
504 706 089


Rafał Pergół
606 223 183


Aby ubezpieczyć się w Syguła&Partnerzy nie musisz wychodzić z domu! Wszystkie ustalenia zostaną poczynione drogą mailową lub telefoniczną, a polisę dostarczy Ci osobiście jeden z naszych specjalistów ubezpieczeniowych.

Zapraszamy!

.