Rekrutacja w Syguła&Partnerzy

W związku z dynamicznym rozwojem bazy klientów obsługiwanych przez nasze pośrednictwo finansowe, po raz kolejny pojawiła się potrzeba zaproszenia do naszych szeregów nowego Specjalisty Finansowego. Tym razem poszukujemy Specjalisty ds. Ubezpieczeń Majątkowych dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Wszystkich zainteresowanych tym stanowiskiem prosimy o kontakt oraz przesyłanie propozycji swoich kandydatur.

Opis miejsca pracy

Syguła&Partnerzy to pośrednictwo o bardzo szerokim spektrum działalności. W ramach naszych usług oferujemy klientom (zarówno indywidualnym jak i instytucjonalnym) kompleksową pomoc w zakresie:
 • Optymalnego ubezpieczania ich mienia, życia, zdrowia, firm, pracowników, majątku firmowego i innych,
 • Uzyskiwania konkurencyjnych ofert kredytów i pożyczek hipotecznych, gotówkowych, inwestycyjnych i innych,
 • Rozsądnego inwestowania posiadanych nadwyżek finansowych,
 • Otrzymywania środków w ramach dotacji funduszy europejskich na rozwój działalności i innych projektów,
 • Poszukiwania i zakupowania wymarzonych nieruchomości lub sprzedaży nieruchomości własnych, w atrakcyjnych cenach.

Syguła&Partnerzy to zespół specjalistów, którzy pozyskują klientów wyłacznie w drodze polecenia. Rzesze zadowolonych klientów świadczą, o profesjonalizmie, rzetelności i zwykłej ludzkiej ucziciwości, a zatem regułach, które kierują nami, przy realizacji każdej pojedynczej potrzeby naszych klientów. Jako specjaliści finansowi niezależni w 100%, współpracując z ponad 70 instytucjami finansowymi, możemy pozwolić sobie na komfort rekomendowania naszym klientom wyłącznie najbardziej optymalych rozwiązań, dostępnych w danym momencie na rynku finansowym. To właśnie dzięki tej niezależności, nasi klienci tak chętnie polecają nasze usługi swojej rodzinie i znajomym.

Opis stanowiska

Specjalista ds. ubezpieczeń to osoba, która w naszym pośrednictwie ma do dyspozycji kilkanaście towarzystw ubezpieczeniowych. To osoba, która do każdego klienta powinna podchodzić z takim samym zaangażowaniem i szacunkiem. To specjalista, który wie o swoim fachu wszystko, czego potrzebuje, by pracujący z nim klienci czuli się spokojni, o dobro które ubezpieczają.

Najważniejszy jest dla nas profesjonalizm i specjalizacja w danej dziedzinie. Pracując w szeregach Syguła&Partnerzy, każdy specjalista zajmuje się innym sektorem rynku finansowego. Dzięki temu nasi klienci obsługiwani są zawsze na najwyższym poziomie, niezależnie od problemu, z jakim do nas przychodzą. Do głównych zadań Specjalisty ds. Ubezpieczeń Majątkowych należy:
 • Kompleksowa obsługa istniejącej bazy klientów ubezpieczeniowych w zakresie doboru najlepszych ofert ubezpieczeń,
 • Odbywanie spotkań z klientami w celu ustalania optymalnej ochrony ubepzieczeniowej danego dobra,
 • Bieżąca obsługa dokumentacji ubezpieczeniowej,
 • Bezpośredni kontakt z klientami, w celu przekazywania stosownych dokumentów ubezpieczeniowych,
 • Dbanie o rozwój działu ubezpieczeń, poszukiwanie nowych kanałów dotarcia do klienta, wychodzenie z propozycjami różnorodnych form reklamy,
 • Nieustanne szkolenie się i zdobywanie nowej wiedzy, w celu zaoferowania jak najbardziej profesjonalnej obsługi naszym klientom,
 • Reprezentowanie Syguła&Partenrzy na imprezach okolicznościowych organizowanych przez towarzystwa ubezpieczeniowe,
 • Pozyskiwanie nowych klientów, którzy potrzebują pomocy w obszarze ubezpieczeń, kredytów, inwestycji, leasingów, nieruchomości, dotacji i innych obszarów specjalizacji innych specjalistów.


Zapewniamy

 • W Syguła&Partnerzy stawiamy przede wszystkim na znakomitą atmosferę. Z racji na fakt, iż tworzymy kameralną kancelarię finansową, bardzo daleko nam do "korpo-klimatów" rodem z okolic warszawskiego Mokotowa czy, ronda ONZ. specjaliści Syguła&Partnerzy to młodzi wykształceni, pełni entuzjazmu i chęci do działania absolwenci warszawskich szkół wyższych (w przeważającej części absolwenci SGH),
 • Praca specjalisty ubezpieczeniowego w odniesieniu do pracy w biurze/pracy w terenie dzieli się mniej więcej w stosunku 50/50. Przeważającym miejscem działalności jest nasze reprezantytwne, eleganckie biuro zlokalizowane przy ul. Płaskowickiej 46, na warszawskim Ursynowie. Świeżo upieczony Specjalista znajdzie tutaj komfortowe miejsce do pracy, własne biurko, nieograniczoną przestrzeń na dokumenty, a przede wszystkim ogromną witrynę reklamową, która stanowi doskonałe wsparcie rozwoju biznesu, dzięki klientom odwiedzającym nas "z ulicy",
 • Z biegiem czasu (po kilku tygodniach), Specjalista otrzyma służbowy telefon komórkowy, laptop, a w miarę potrzeby mobilną drukarkę wraz z całym sprzętem potrzebnym do obsługi klientów w ich własnych domach,
 • Najważniejsza zaletą naszego miejsca pracy jest to, że specjaliści wspierają się nawzajem na każdym kroku. Dzięki temu wsparciu świeżo upieczony Specjalista będzie czuł się komfortowo w naszym pośrednictwie już od pierwszych dni pracy. Również dzięki temu wsparciu Specjalista bez cienia wątpliwości będzie polecał swoim klientom usługi innych specjalistów, mając pewność, że zostaną oni obsłużeni z najwyższą starannością również w innych obszarach niż Ubezpieczenia Majątkowe.
 • Nasi specjaliści mają nieregulowany czas pracy. Ich praca realizowana jest w systemie zadaniowym, a nie godzinowym. Szacujemy, że praca na tym stanowisku nie powinna przekraczać 35 - 40 godzin tygodniowo. Niemniej jednak specjalista musi być elastyczny i liczyć się z tym, że raz na jakiś czas klienci będą oczekiwali obsługi, również w trakcie weekendu.
 • Bardzo atrakcyjne warunki prowizyjne, wynikające przede wszystkim z faktu, że nasi specjaliści zarabiają na każdej usłudze, jaka jest realizowana względem ich klientów. Atrakcyjne zarobki są również determinowane ilością klientów, którzy już teraz czekają na obsługę Specjalisty ds. ubezpieczeń.
 • W ramach Syguła&Partnerzy istnieje możliwość bardzo szybkiego rozwoju. Rynek ewoluuje, a my razem z nim. Te zmiany co chwilę stwarzają okazje do zmiany strategii przedsiębiorstwa, nauki nowych obszarów, uzyskiwania kolejnych doświadczeń oraz specjalizowania się w kolejnych dziedzinach i innowacyjnych obszarach rynku finansowego.


Oczekujemy

 • Ciepła, życzliwości i umiejętności nawiązywania długoterminowych, przyjacielskich relacji, z klientami,
 • Minimum podstawowego doświadczenia/wiedzy w obszarze ubezpieczeń,
 • Pełnego profesjonalizmu, zaangażowania i chęci do rozwoju,
 • Kandydatów, którzy będą zdeterminowani, aby naprawdę dobrze zarabiać,
 • Dyspozycyjności pozwalającej na komfortową obsługę szerokiej bazy klientów,
 • Kreatywności i chęci rozwijania obsługiwanego działu ubezpieczeń, zdolności poszukiwania nowych kanałów dotarcia do klienta,
 • Przez wzgląd na charakter pracy sądzimy, że większą łatwość w pracy specjalisty na terenie Warszawy, mają osoby pochodzące z Warszawy i okolic.


Zapraszamy

Jeżeli jesteś już zmęczony, oklepanymi ofertami pracy, wyzysku, nieżyciowymi, uwłaczającymi warunkami pracy, zbyt wymagającymi szefami, czy brakiem perspektyw rozwoju - Zapraszamy. Jeżeli chciałbyś, aby praca stała się Twoją pasją, aby wykoywany zawód dawał Ci przyjemność, a zarazem bardzo atrakcyjne zarobki i aby Twoja pensja odzwierciedlała nareszcie Twoje starania - Zaprzaszamy. Jeżeli szukasz miejsca pracy wśród ciekawych, młodych ludzi z perspektywami, miejsca gdzie będziesz mógł się rozwinąć, a przede wszystkim miejsca, gdzie Twój głos będzie się liczył - Zapraszamy!

Kontakt

Wyślij swoją aplikację z niezbędnymi klauzulami na adres:
rekrutacja@doradza-my.pl.
Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, zadzwoń: 725 726 727,
a właściciel firmy - Piotr Syguła, chętnie odpowie na nie wszystkie.
.