Ubezpiecz samochód nie wychodząc z domu!

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom dotyczącym ubezpieczeń samochodowych, każdego dnia wdrażamy nowe rozwiązania mające na celu usprawnienie procesu zakupu polisy. Naszym priorytetem jest zawsze usługa na najwyższym poziomie, z czego skutecznie wywiązujemy się już od lat. Niemniej jednak klienci stają się z biegiem czasu coraz bardziej wymagający.

W związku z powyższym przedstawiamy naszym sympatykom nowy proces zakupu polisy ubezpieczeniowej, który pozwala na uruchomienie ochrony ubezpieczeniowej bez wychodzenia z domu, przy jednoczesnym minimalnym nakładzie wysiłków ze strony klienta.

Pstryk! Jedno zdjęcie i po kłopocie!

Do tej pory klienci, chcąc ubezpieczyć auto, powinni byli w jakikolwiek sposób przekazać nam szereg danych dotyczących auta, właściciela i samej transakcji. Obecnie, zamiast wypełniać i wysyłać nam wypełnione formularze, bądź też dyktować dane przez telefon, wystarczy przesłać jednemu z naszych specjalistów zdjęcie kodu QR, które znajduje się na dowodzie rejestracyjnym. Zdjęcie można zrobić telefonem, zaś metoda wysyłki czytelnej fotografii jest dowolna.

Dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu, wprowadzonemu przez Syguła&Partnerzy, ze zdjęcia poniższego kodu jesteśmy w stanie wydobyć ponad 90% potrzebnych informacji do przygotowania kalkulacji w większości towarzystw ubezpieczeniowych. Dla ułatwienia poniżej przedstawiamy wzór dowodu rejestracyjnego, z zaznaczonym miejscem, gdzie można znaleźć niezbędny QR-kod.Dzięki wprowadzonemu unowocześnieniu jesteśmy w stanie uzyskać od naszych klientów wszystkie potrzebne informacje w jedną chwilę. Oczywiście istnieją takie informacje, których żadnym kodem QR nie jesteśmy w stanie przekazać. Są to między innymi: aktualny przebieg auta czy preferowany zakres ubezpieczenia, który co roku może się zmieniać według gustu ubezpieczającego. Po otrzymaniu zdjęcia kodu QR nasz specjalista kontaktuje się z klientem najczęściej telefonicznie, aby podczas krótkiej rozmowy uzupełnić brakujące informacje.


Polisa z dostawą do domu!

Kiedy zaakceptujemy najlepszą ofertę, a specjalista wystawi optymalną polisę ubezpieczeniową należy jeszcze dopełnić formalności, które polegają na odbiorze oraz podpisaniu odpowiednich dokumentów. Czy trzeba specjalnie po to jechać do siedziby agenta? Nic bardziej mylnego!

Już od ponad roku klienci Syguła&Partnerzy mogą liczyć na dowóz polis ubezpieczeniowych i dostawę dokumentów do rąk własnych w dowolne miejsce na terenie Warszawy i okolic! Wystarczy jedynie wskazać preferowane miejsce, datę i godzinę spotkania, a specjalista finansowy Syguła&Partnerzy pojawi się tam z pakietem dokumentów. Bez wychodzenia z domu, bez większego wysiłku.


NAJWYŻSZY POZIOM USŁUG FINANSOWYCH

Powyższe udogodnienia mają na celu ułatwienie procesu zakupu potrzebnych nam na co dzień polis ubezpieczeniowych. Zestawiając powyższe ułatwienia z niezależnym, rzetelnym pośrednictwem w zakresie doboru produktów finansowych, klienci Syguła&Partnerzy mają możliwość korzystania zupełnie za darmo z najlepszej obsługi na rynku finansowym, która swoją konkurencję w postaci serwisów ubezpieczeniowych online, czy stacjonarnych punktów sprzedaży polis pozostawia daleko w tyle.

Maksymalizacja wygody klienta, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższego standardu obsługi klienta i gwarancji doboru zawsze najlepszych produktów finansowych, to domena nowoczesnych specjalistów finansowych działających w zespole Syguła&Partnerzy!

Jeżeli chcesz dołączyć do grona zadowolonych klientów Syguła&Partnerzy skontaktuj się z jednym z naszych specjalistów. Zapraszamy! 

Przemysław Kuropka
504 706 089


Rafał Pergół
606 223 183


.