Zapłać za ubezpiczenie w miesięcznych ratach!

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, Syguła&Partnerzy wprowadzają możliwość ubezpieczenia auta, domu czy nawet firmy rozkładając płatność za polisę na dogodne miesięczne raty. Dzięki temu klienci, którzy do tej pory nie mogli sobie pozwolić na kompleksową ochronę mienia, teraz mogą cieszyć się pełnymi pakietami ubezpieczeniowymi w przystępnej cenie.
Gdy udajesz się do sklepu po telewizor, możesz go kupić na raty. Zaczynasz z niego korzystać jeszcze tego samego dnia, płacąc za tę przyjemność np. w kolejnych 24 ratach. Gdy idziesz do salonu samochodowego po swoje wymarzone auto, również możesz kupić je raty, bądź wziąć leasing. Wyjeżdżasz autem z salonu, a za ten luksus płacisz przez kolejne 4 lata. Robiąc remont w domu, najczęściej wymieniasz meble i sprzęt. Cieszysz się nowym wystrojem od zaraz, a jego koszt rozbijasz na 12 kolejnych miesięcy.

W dzisiejszych czasach każdy z nas woli mieć wszystko na już, mimo że ilość środków na koncie na to nie pozwala. Właśnie do takich klientów skierowane są wszelkiego rodzaju kredyty, leasingi, płatności ratalne oraz pożyczki. Na raty kupujemy nierzadko rzeczy zbędne, bez których przeważnie moglibyśmy sobie w życiu poradzić. Niestety w puli nabywanych systematycznie dóbr i usług wciąż istnieją takie, za które do tej pory nie można było zapłacić w miesięcznych ratach, a które mają zdecydowanie większe znaczenie niż telewizor czy tygodniowa wycieczka.

Przykładem takiej usługi jest ubezpieczenie naszego mienia, które chroni nas przed utratą życiowego dobytku. Obecnie za ubezpieczenia trwające rok czasu można zapłacić jednorazowo, w dwóch ratach oraz w przypadku nielicznych towarzystw: w czterech ratach kwartalnych. W konsekwencji bardzo wielu klientów chcących ubezpieczyć swoje mienie, nie robi tego we właściwy sposób, gdyż nawet kwartalne płatności przerastają ich możliwości.

Właśnie do takich klientów kierowana jest nasza nowa usługa: od dzisiaj wszystkie roczne ubezpieczenia zawarte za pośrednictwem Syguła&Partnerzy można opłacić w dogodnych miesięcznych ratach! Co więcej, składki te po zsumowaniu przeważnie są dużo niższe niż suma proponowanych przez niektóre towarzystwa składek kwartalnych!

Od dziś, chcąc ubezpieczyć samochód w najwyższym pakiecie serwisowym, z dobrym Assistance nie musisz mieć przy sobie kilku tysięcy złotych! Tak naprawdę, kupując ubezpieczenie przez Syguła&Partnerzy nie musisz mieć przy sobie nawet złotówki, gdyż pierwsza rata miesięczna wymagana jest dopiero po trzech tygodniach od daty zawarcia polisy.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszych wykwalifikowanych specjalistów ubezpieczeniowych, którzy z chęcią przedstawią Państwu ofertę finansowania ubezpieczeń w wygodnych ratach miesięcznych.

.