Poszerzamy ofertę produktową

W ramach Syguła&Partnerzy możesz skorzystać z produktów oferowanych przez ponad 70 różnych instytucji finansowych.
Wychodząc naprzeciw coraz bardziej wysublimowanym potrzebom naszych klientów, jesteśmy zobowiązani do aktywnego monitorowania rynku w zakresie nowych produktów finansowych. Jednocześnie przez wzgląd na zawirowania, które w ostatnich miesiącach panowały na rynku inwestycyjnym, nasze poszukiwania skupiliśmy głównie na instytucjach oferujących rozwiązania właśnie z inwestycyjnej gałęzi finansów.

Chcąc sprostać wszystkim potrzebom ubezpieczeniowym naszych klientów, na bieżąco uzupełniamy ofertę również o kolejne towarzystwa ubezpieczeniowe. Wczoraj nasi specjaliści ds. ubezpieczeń zakończyli proces szkoleniowy, zdając egzamin z wiedzy o produktach największego towarzystwa w Polsce - PZU. Kolejnym partnerem, jakiego pozyskalismy do współpracy w zakresie ubezpieczeń majątkowych jest Compensa z grupy Vienna Insurance Group.

Dzięki ciągłej aktualizacji naszej oferty produktowej nasi klienci mają pewność, że poszukując dla nich optymalnego rozwiązania finansowego zawsze przeczesujemy wszystkie najlepsze oferty, jakie istnieją w danym momencie na polskim rynku finansowym. To właśnie pozwala nam na budowanie długotrwałych relacji z zadowolonymi klientami.
.