Leasing dla biznesu

Leasing jest coraz bardziej popularnym typem finansowania nie tylko środków transportu, lecz także środków trwałych takich jak skomplikowane maszyny w fabykach, lada chłodnicza w sklepie, wyposażenia gabinetów lekarskich czy nawet przedszkoli. Lista przykładów przedmiotu leasingu jest ogromna.

Jest to rozwiązanie, którego nie należy postrzegać wyłącznie pod kątem sposobu finansowania. Kolejną równie istotną zaletą tego produktu jest optymalizacja podatkowa. Majątek trwały finansowany za pomocą leasingu staje się kosztem podatkowym dzięki czemu przedsiębiorstwo korzysta z owej optymalizacji.

Oferta Syguła&Partnerzy pozwala przedsiębiorcom zarówno na zaciąganie ogrmonych zobowiązań leasingowych, jak również na podejmowanie drobnych zakupów ze wsparciem leasingu. Nad leasingiem warto zastanowić się nawet przy najdrobniejszych zakupach ponieważ środki, które mają być przeznaczone na zakup aktywa, można równie dobrze zainwestować w inny segment działalności lub pozostawić na niespodziewane wydatki.

W celu dobrania optymalnej oferty leasingu oraz poznania zalet tego produktu, zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą.

.