Kredyty hipoteczne dla Ciebie

W życiu każdego człowieka przychodzi czas na ustatkowanie się, poprzez budowę bądź zakup własynch czterech kątów. Z uwagi na fakt, iż powyższe przedsięwzięcia wiążą się z dużymi nakładami, przeważnie finansowannie odbywa się z pomocą kredytu hipotecznego.

Dzięki temu, że bank zabezpiecza się na hipotece (nieruchomości), ten rodzaj kredytu uznawany jest za najtańszą formę finansowania. Do końca roku 2014 można było korzystać z preferencyjnych warunków kredytowych. Aby wziąć kredyt hipoteczny należało uiścić zaledwie 5% wkładu własnego. W obecnym roku 2015 wysokość minimalnego wymaganego wkładu własnego wynosi równowartość 10% wartości nieruchomości.

Przy doborze kredytu hipotecznego pojawia się wiele pytań: która oferta jest najkorzystniejsza? jak przygotować się do procesu kredytowego? na jakie koszty należy się przygotować biorąc kredyt przy zakupie nieruchomości na rynku wtórnym, a na jakie przy zakupie na rynku pierwotnym? od czego zależy wysokość rat kredytowych? jak mogą się one zmieniać w czasie?

Na te i na wiele innych pytań odpowiedzi udzieli Państwu nasz specjalista kredytowy.

.