Kredyty gotówkowe dla Ciebie

Co robić gdy nagle zabraknie gotówki? Skąd wziąć dodatkowe środki na zakup auta, bądź remont nieruchomości? Jak zamienić kilka rat na jedną niższą? Te i wiele innych potrzeb zaspokoić można kredytem gotówkowym. Wśród tego rodzaju zobowiązań wyróżnić można kredyty celowe, konsolidacyjne oraz na cel dowolny.

W dzisiejszych czasach kredyty gotówkowe stanowią dla banków główne źródło dochodu. Co zrobić aby zaciągając kredyt, nie tylko dać zarobić instytucji finansowej, lecz również samemu wyjść na tym najkorzystniej? Jak patrzeć na oprocentowanie aby prawidłowo obliczyć całkowity koszt kredytu?

Niestety oferty kredytowe budowane są w taki sposób, aby pokazywać możliwie jak najmniej kosztów, zwracając uwagę konsumentów wyłącznie na korzyści płynące z faktu zaciągnięcia zobowiązania. W związku z powyższym nierzadko oferta, która z pozoru wydaje się najtańsza, w ostatecznym rozrachunku okazuje się być mało korzystna.

Podczas spotkania z naszym specjalistą, zawsze pokazujemy Państwu realne całkowite koszty kredytów, uznając ten wskaźnik za jedyny wiarygodny wyznacznik jakości danej oferty kredytowej. W przeciwieństwie do przedstawicieli instytucji bankowych, nasz niezależny specjalista nie ma żadnego celu w pomijaniu jakichkolwiek informacji, pokazując wszystkie zalety i wady wybranej oferty kredytowej.

.