Anna Matusiak

Specjalista ds. ubezpieczeń
.
506 566 566
anna.matusiak@doradza-my.pl

ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, podróżne, odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym

Zapisz tę wizytówkę
w swoim telefonie:

Powiedzmy sobie szczerze, jestem Agentem Ubezpieczeniowym i jestem z tego bardzo zadowolona. Zwrot w mojej karierze zawodowej znaczny, ale mogę powiedzieć, że w odpowiednim kierunku.

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Ekonomicznej z dyplomem finansów i bankowości. Mój wybór padł na ten konkretny kierunek ze względu na wcześniejsze doświadczenia ze szkoły średniej. Zagadnienia, z którymi miałam do czynienia na uczelni, nie sprawiały mi kłopotu i trafiały w moje zainteresowania.

Moja dotychczasowa kariera zawodowa związana była głównie z obsługą klienta indywidualnego w firmie transportowej, w której spędziłam 3 lata. Następne 7 lat pracy w zespole specjalistów do spraw obsługi klienta strategicznego Orange. Zmiana nastąpiła gdy podjęłam współpracę z zespołem Syguła&Partnerzy. Odnalazłam się w tym miejscu i temacie jakim są ubezpieczenia.

Dążę do samodoskonalenia, dlatego ciągle stawiam sobie nowe cele. Wierzę że praca w tym zespole może wiele mnie nauczyć a wiedza i doświadczenie, które do tej pory zdobyłam szybko przyczynią się do efektywności mojej pracy. Potrafię dostosować się do zmieniających się okoliczności, dzięki czemu szybko nawiązuję kontakty z ludźmi. Pozwala mi to umiejętnie doradzać klientom w dokonywaniu właściwego wyboru.

Prywatnie, jako żona i mama jestem cierpliwa, obowiązkowa i systematyczna. Cenię sobie rodzinne tradycje i dbam o domowe ognisko. Jako kobieta marzę o podróżowaniu i wielkich przygodach.