Adrianna Gumbrycht

Specjalista ds. finansowania i nieruchomości
.
885 905 001
adrianna.gumbrycht@doradza-my.pl

KREDYTY HIPOTECZNE, GOTÓWKOWE, INWESTYCYJNE, LEASINGI, FINANSOWANIE PRZESIĘBIORSTW, POŚREDNICTWO W ZAKRESIE SPRZEDAŻY I WYNAJMU NIERUCHOMOŚCI

Zapisz tę wizytówkę
w swoim telefonie:

Jestem absolwentką Warszawskiego APS-u, gdzie uzyskałam tytuł magistra jako Psychopedagog Kreatywności. Choć moje studia stricte nie dotyczyły ekonomii, to właśnie dzięki nim rozwinęłam umiejętność pracy z ludźmi, wrażliwość na ich potrzeby, sposoby radzenia sobie z rozmaitym problemami oraz kreatywne podejście w poszukiwaniu rozwiązań.

Bez większego zastanowienia zaraz po obronie przyjęłam pracę w banku jako asystentka i tak oto rozpoczęłam swoja przygodę z finansami, pnąc się konsekwentnie po kolejnych szczeblach rozwoju.

Pierwsze kroki na rynku stawiałam pomagając klientom spełnić ich marzenia o własnym domu. Przez pierwsze trzy lata swojej pracy wyspecjalizowałam się w kredytach hipotecznych. Stwierdziłam jednak, że muszę poszerzać swoją wiedzę o kolejne rodzaje produktów finansowych, gdyż uważam, że kto stoi w miejscu zaczyna się cofać.

W związku z dynamicznie rozwijającym się rynkiem małych i średnich przedsiębiorstw, pojawieniem się szerszej oferty i nowych rozwiązań, zaczęłam zgłębiać wiedzę z tego zakresu. Kolejna grupa klientów z segmentu małych i średnich przedsiębiorstw stanowiła nie lada wyzwanie, ale też ogromne pokłady wiedzy praktycznej. Klienci chętnie dzielili się swoimi doświadczeniami, sukcesami, ale i trudnościami w prowadzeniu firmy. Właśnie ta współpraca pozwoliła mi nauczyć się dobierać odpowiednie rozwiązania finansowe.

Dzięki determinacji, stale poszerzanej wiedzy, uporowi w podnoszeniu kompetencji, konsekwentnie zwiększam swoje grono klientów, ciesząc się ich zaufaniem i pomagając w rozwoju ich działalności, a co za tym idzie w spełnianiu marzeń, zarówno w życiu prywatnym, jak i w biznesie.